Poskytovatelem splátek je společnost Home Credit a.s., www.homecredit.cz 

Jaké musím splnit podmínky, abych mohl nakoupit na splátky?

Pro získání půjčky musíte dosáhnout věku 18 let, mít stálý zdroj příjmu a splňovat podmínky Home Credit a.s.., zejména nesmí nákup na splátky ohrozit chod vaší domácnosti. Nejsem ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě apod. Více na www.homecredit.cz

Za kolik můžu nakoupit na splátky?

Nejnižší hodnota nákupu je 2 000 Kč.

Co si můžu na splátky koupit?

Nákup na splátky si můžete vzít na veškeré spotřební zboží. Stačí, aby vámi vybrané zboží mělo hodnotu alespoň 2 000 Kč. 

Jaké jsou u nákupu na splátky poplatky?

Sjednání nákupu na splátky je zdarma. Stejně tak mimořádné splátky. Pro předčasné splacení úvěru nebo mimořádné platby bez poplatků však vždy předem kontaktujte infolinku Home Credit na čísle 542 100 100. Poplatky si bereme v případě prodlení ve splácení.

Jaké budu potřebovat doklady?

Pokud nakupujete na prodejně stačí si připravit platný občanský průkaz. Pokud nakupujete v e-shop, můžete potřebovat i druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz nebo průkaz pojištěnce) a výpis z vašeho bankovního účtu. Jestliže jste zaměstnaný nebo OSVČ, připravte si údaje o firmě - přesný název, adresu, telefon a IČ. Občané ČR vždy občanský průkaz, členové EU vždy platný průkaz totožnosti a platný Průkaz o trvalém bydlišti na území ČR.

Mám zaručeno, že úvěr dostanu? 

Samotné sepsání a podání žádosti o poskytnutí úvěru neznamená, že dojde k uzavření úvěrové smlouvy. Poskytovatel úvěru rozhodne, na základě údajů, které mu sdělíte, zda vám úvěr bude poskytnut.

Potřebuji doklad o příjmu?

Doklad o příjmu nepotřebujete v případě, že žádáte o úvěr do výše 80 000 Kč.

Je možné odstoupit od smlouvy na splátky?

Ano. I při nákupu na splátky je možné odstoupit od úvěrové smlouvy, a to do čtrnácti dnů od jejího uzavření.

Kdy mi bude doručeno vybrané zboží? 

Zboží vám odešleme ve chvíli, kdy bude úvěr schválen a splátková společnost Home Credit bude mít od vás všechny potřebné podepsané smlouvy s doklady.

V den nákupu nemusíte mít k dispozici žádnou hotovost. www.homecredit.cz

Ozon Elektro na Firmy.cz
Ozon Elektro na Firmy.cz